ÖO
Soru Sahibi
17 Nisan 2016 21:10

Başarısız pitozis operasyonu

Şafak hocam merhabalar. benim ismim onur 31 yaşında bir beyim yaklaşık bundan 3 buçuk ay önce sol gözümden pitozis operasyonu geçirdim operasyon sırasında göz kapağı cildimin fazla alınması sebebiyle gece uyurken gözüm hem açık kalıyor hemde bariz bir şekilde iki gözümde simetri farkı ve şekil bozukluğu oluştu malesef tecrübesiz bir doktor yüzünden yaşama sevincimi kaybettim evden dışarı çıkamaz oldum nereye gideceğimi hangi hastaneye hangi doktora gideceğimi bilemiyorum.Eski sağlığıma tekrar kavuşabilrmiyim en uç seviyede bunun bir cözümü varmıdır cilt nakli gibi.İnternet den araştırırken sizinle ilgili güzel yorumları gördükten sonra görüşmek istedim sizinle bana yardımcı olabilir misiniz hocam?

1 cevap
Cevaplar (1)

Durumunuzu daha sağlıklı değerlendirmek için sizi görmemiz lazım. Ancak ondan sonra neler yapılabileceğini belirleyebiliriz. Geçmiş olsun

19 Mayıs 2016 09:30