BA
Soru Sahibi
23 Ocak 2019 18:34

Baş ağrısı

Merhaba size bir sorum olacaktı Benim sürekli bas agrilarim oluyor gitmediğim doktor kalmadi migren dediler ilaç kullandım ama hergun basım agriyor sabah kalktığım an agriyla uyanıyorum baska bir sebebi var midir şimdiden tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Ayşe hanım öncelikle geçmiş olsun. Baş ağrısı gerçekten insanın yaşam kalitesini doğrudan etkileyen bir durum. Bahsettiğiniz tanı çerçevesinde Nöralterapi, proloterapi, akupunktur gibi iğneli tedavilerle yüksek oranda iyileşme sağlanabilir. Diğer olası nedenler için mutlak surette alanında uzman bir doktora muayene olmanızı tavsiye ederim. Şifanız daim olsun.

23 Ocak 2019 21:43