bu
Soru Sahibi
20 Aralık 2021 11:22

Anksiyetee

Merhaba hocam benim bir sorum olucsktim benim boynumun hemen üstün iki damalarim ağrıyor ve başımın anliminnsol tarafı ağrıyor bu ağrı bazen geçiyor geliyor bazen çok zonklayici oluyor omuzlarima kadar vuruyor sabah onunla uyanıyorum gecedebiliyor geçmiyor da bazen zonkliyor sağ salo donemiyorum bazen hafifleyip geçiyoru şuan boynumla sirtimin orası da ağrıyor ve benm aklım da korkular var çok korkuyorum ben yemek yemekten kesildim içmekten neden olur kötü birşey mi herşeyim normal şuan da zonkluyor ve boyunun sağ salo çevirince gerilmiş gibi karnım da ağrı yemek yiyemiyorum ve hocam aşırı sinirliyim anksiyetem de tavan yaptı bunlar piskilojik olabilir mi Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)

Kesinlikle psikiyatrik bir rahatsızlığınız var; vakit kaybetmeden tedavi almaya çalışın.

20 Aralık 2021 19:30