YD
Soru Sahibi
24 Eylül 2021 16:15

Anafranil kullanımı

Hocam merhaba.cipralex 20 mg kullanıyorum.bana okb konusunda pek yardımcı olmuyor.anafranil başlamayı düşünüyorum daha önce doktorum vermişti.yan etkilerden korkup başlamamıştım. 1-cipralexi azaltıp anafranili kaç mg ile başlasam olur 2-Aripa ek olarak vermişti onu da sabahları kullanmam söylenmişti

1 cevap
Cevaplar (1)

Dilek Hanım; internet yemek tarifi almak, duvar boyamayı öğrenmek için iyi bir alan. Ruhsal rahatsızlığa teşhis koymak, ruhsal rahatsızlığı iyileştirmek çok ayrı uzmanlık gerektiren bir konu. Tedaviniz başarısız oldu ise doktorunuzu değiştirin; "anafranil başlamayı düşünüyorum" yazmışsınız; umarım Sunexpress uçağını Münih'e uçurmayı da düşünmüyorsunuzdur. Biraz takıldım; alınmayın...bu işler öyle kolay değil; 23 yıllık eğitimle psikiyatrist oldum, 22 yıllık uzman doktorum, bir reçeteyi imzalarken kırk ayrı konuyu düşünürüm.

24 Eylül 2021 16:40