21 Ağustos 2019 09:18

Akıntı hissi rahat edememe

Merhaba 19 yaşındayım penisimden akıntı hissi var gibi geliyor özellikle oturunca ve masturbansyon yapınca bu his artıyor ve rahat edemiyorum.Herhangi bi ıslaklık yada akma olmuyor kontrol ediyorum.Ama hissi oluşuyor.Yaklasık 6 Aydan beri böyleyim sık idrara çıkma diye şikayetim başlamıştı Sonra akıntı hissi hissediyorum rahat edemiyorum hiç.İdrar testi yaptırdım 2 kere bişey cıkmadı.Sık idrara çıkıyorum diye doktora söylemiştim böbrek ulstrasyon testi istedi.Neyden olabilir.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Merhaba, hala sık idrara gitme hissi varsa, bundan dolayı olabilir. İdrarda genelde birşey çıkmaz. Tedavi edilirse, o his de kaybolur. Sevgilerimle

23 Ağustos 2019 08:10