28 Ağustos 2016 22:55

akciğer kanseri aşı tedavisi

Babam yaklaşık 1 yıl önce evre 2b khdak teşhisi aldı. Ameliyata nefes nedeniyle uygun olmadığı için 33 seans radyoterapi sonrası primer tümor yokoldu. 3 ay sonra yapılan kontrolde ise 6-7 adet küçük tömörler tespit edildi. Bu kadar kısa sürede bu kadar adet tümör korkuttu bizi. Şİmdi kemoterapi alıyor. Haberlerde Nivolumab isimli bir ilaç gördüm. Bunun faydası olur mu. Sizce tedai şansı var mı. Nivolumab'ı emekli sandığı öder mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Canfeza Sezgin
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, Bahsettiğiniz bulguların ciddi bir biçimde değerlendirilmesi gerekli. raporlar ve fil ile beraber tarafıma başvurabilirseniz yardımcı olabilirim. Geçmiş olsun.

1 Eylül 2016 13:26