BS
Soru Sahibi
22 Nisan 2016 14:04

ağrı sebebi nedir

S.Aleykum hocam. Hocam futbol sonrası kasıkta hafif yukarı doğru şişlik oldu ve birgün sonra şişkinlik gecmesibe rağmen halisahada denedim pas verirken öyle bir acı hissettim ki sanki bağlar kopuyor kasıkta acısı tarif edilmez. O günden bugüne futbol oynamadim. Kisa dönem askerligimi yaptim geldim yaklaşık 8 ay geçti. Geçen halisahada denedim eskisi gibi olmasada mac sonunda sağ kasıkta hafif ağrı oluyor. Ben askerligin son günlerinde mr çektim doktorlar kasıkta yırtık yok dediler. Yırtık yok ise o kadar zaman geçmesine rağmen neden ağrı oluyor. Eskisi gibi acı vermesede sızı var. Bu nedir hocam kasık cekmesi mi fıtığı mi ne yapmam lazim nasıl ogrenebilirim hocam ltfen yardımcı olun.. Tşkler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

İlk baştaki olay kasta yırtık, bu sorun 8 ay içerisinde geçer. Şu anki sıkıntının nedeni büyük ihtimalle Osteitis Pubis. Yeni bir PELVİC MRI çektirip Dr. Ateş ŞENDİL oğuzlar mah. çetin emeç bulvarı 60/1 balgat ankara adresine kargolardanız yardımcı olmaya çalışırım. Sağlıkla kalın....

22 Nisan 2016 15:07
Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

İlk baştaki olay kasta yırtık, bu sorun 8 ay içerisinde geçer. Şu anki sıkıntının nedeni büyük ihtimalle Osteitis Pubis. Yeni bir PELVİC MRI çektirip Dr. Ateş ŞENDİL oğuzlar mah. çetin emeç bulvarı 60/1 balgat ankara adresine kargolardanız yardımcı olmaya çalışırım. Sağlıkla kalın....

22 Nisan 2016 15:07