25 Ekim 2020 22:04

6 yaşında kekeleyen oğlum var

6 yaşında oğlum var küçükken çok güzel konuşuyordu sonradan kekemelik başladı. Heyecnlandığında kendini ifade etmeye çalışırken veya sinirlendiğinde kekelediği için konuşamıyor kendisi de bu duruma çok üzülüyor ne yapmamız gerek hiçbir yerden randevu alamıyoruz hocam ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Murat Yüce
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba Şükran Hanım, Ses tekrarları takılmalar kekemelik olarak adlandırdığımız bir durumdur. En çok ta endişe ettiğimiz nokta bunun kalıcı olup olmayacağıdır. Bir çocuk psikiyatrisi uzmanına başvurmanızı öneririrm. Geçmiş olsun

1 Mart 2021 15:54