DN
Soru Sahibi
5 Nisan 2012 23:27

6 aylık bebek piyano çalmak istiyor!!!

Sayın Hocam, 6 aylık bebeğim var. Önce tv kumandalarına meraklıydı, sonra yeğenimin oyuncak cep telefonuna, bastıkça ses çıkıyordu. Şimdi babası oyuncak org-piyano almış, her akşam onunla bize konser vermeye başladı. Geliştirmek için neler yapabiliriz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Piyano eğitimi ileri yaşlarda başlar çünkü parmak kas sistemiyle ilişkisi vardır. Acele etmeyiniz. Anaokuluna başladığında bir müzik hocasına danışabilirsiniz.

7 Nisan 2012 00:46