AD
Soru Sahibi
21 Nisan 2021 15:10

4 yaşında kızım var

Hocam merhabalar 4 yaşında kızım var geçtiğimiz yazdan beri rüzgar ve güçlü seslere karşı korkusu başladı dışarıya çıkmak istemiyor camları açtırmıyor ısrar edersem ağlama krizine giriyor ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar sevgili annemiz. 4 yaş dönem korkularında kontrolü dışındaki olaylara karşı korkular göstermesini beklenen bir durumdur. Ancak Süreçte ne yaşadığını olayı nasıl anlamlandirgini değerlendirmemiz gerekiyor. Sağlıklı bir cevap ve yönlendirme icin. Sizlerle görüşerek çocuğu gözlem ve değerlendirme ile Anamnezi almamız gerekmektedir. Sevgilerimle .

2 Mayıs 2021 08:39