ti
Soru Sahibi
9 Mayıs 2016 09:25

4 yaş kızım

merhaba; *** *** ** doğumlu bir kız çocuğum var. Kızım çok zeki ve akıllı. daha önce yaptırdığımız testte üstün zekalı olarak tanılanmıştı. fakat benim sorunum bambaşka. çom sosyal. şöyleki dün bir avm ye dolaşmaya gittiik. elimizi bırakıp bir dükkana girdi. bunu sürekli yapıyor. oradakilerle sohbete başladı. ne yapacak diye saklandık ama bizim yokluğumuz umrunda değil. 20 dk muhabbet ettikten sonra gelen güvenlik görevlisinin elinden tutup gitti. hemen koşup neden bizi aramadın dedik. hiç ses yok. dünden beri ağlama krizindeyim. ne yapmam lazım. hata bende muhakkak neyi eksik yapıyoum

1 cevap
Cevaplar (1)

Yaş olarak bu durum normal. Saklanmamalısınız birgün kaygılanıp korkabilir. Anlatabilirsiniz ama daha istediğiniz gibi anlayıp içselleştirmesine zaman var, 6 yaşa kadar sürebilir, dikkat etmek durumunda olacaksınız...

9 Mayıs 2016 10:00