KG
Soru Sahibi
10 Mart 2019 01:36

2 yaş sendromu

Merhabalar Okan bey,oğlum icin görüşmek istiyorum sizle,25 aylık henüz ,ve aileye geçen ay yeni bir bebek katıldı.Oglum Suan kıskanmıyor aksine seviyor gibi görünüyor ancak dikkatimi çeken birkaç şey var.Bazi oyuncakları ile daha fazla oynamaya,telefon icin daha fazla inatlaşmaya başladı ,tüm gününü onlarla geçirebilir.Dün geçen yaz hergun gittiğimiz parka gittik ancak uzun zamandır gitmediğimiz icin midir bilmiyorum insanlar onu korkuttu,çocuklar ona doğru koştuğunda duraksadı ,korkmuş gibiydi.bazen de geceleri ağlayarak uyanıyor ve uyku rutini ve düzeni doğduğundan berikesinlikle yok,birkaç konuda da takıntıları olan bir çocuk,sizce 2 yas sendromu diye normal midir?klinik yardıma başvurmalı miyiz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Gözde hanım bu şikayetleriniz ile ilgili olarak çocuğun gelişimini gözden geçirmek gerekebilir. Diğer taraftan ev içinde anne baba tutumları çocuğun yaşam hikayesi ele alınmalıdır. dilerseniz randevu alabilirsiniz daha sağlıklı bir bilgilendirme adına. Randevu telefonu *** *** ** 96

10 Mart 2019 11:13