UE
Soru Sahibi
13 Mayıs 2021 21:31

18 aylık bebek sol ayak

Slmr hocam iyi bayramlar, Torunum 18 aylık erkek çocuğu, hala yuruyemiyor, elinden tuttugumuzda yürümeye çalışıyor ancak sol ayak dışa dönük ve içe basıyor. Bu sebepten görüş almak veya randevu talep ediyoruz. Tskr

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mustafa Özkan
Ortopedi ve Travmatoloji

öncelikle gecmis olsun hastayı görmemiz ıyı olur zor dogum prematüre dogum gibi hikayesi varmı bu onemli cocuk norolojisi gordumu randevu icin *** *** ** nolu telefonu arayabilirsiniz yada doktor sitesinden randevu oluşturabilirsiniz iyi günler

16 Mayıs 2021 15:43