GM
Soru Sahibi
10 Şubat 2011 16:41

16 yaşındayım geçen gün bir diş doktoruna gittim dişlerimin yapısının sarı

16 yaşındayım geçen gün bir diş doktoruna gittim dişlerimin yapısının sarı olduğunu söyledi ama ben bundan çok rahatsızım hiç bir çözümü yoku lütfen yardım edin bende güzel gülüşlere sahip olmak istiyorum...

1 cevap
Cevaplar (1)

Mert merhaba, cozumsuz bir dert degil bu merak etme.Yalniz bilmelisin ki saglikli ve beyaz dislerle guzel guluslere sahip olmak icin, gunde enaz iki kez ,her seferinde enaz 4-5 dakika sureyle disleri fircalamak ve gunde enaz bir kez de dis ipi kullanmak gerekir.Ciddi bir cabayla bunu surdurmek gerekir.Alti ayda bir dis doktoruna gitmeli ve onun onerilerine kulak vermelisin. henuz daha cok gencsin,bu yaslarda dis taslari olusumu cok nadirdir ama eger olusmussa o dis taslarinin temizlenmesi de gerekebilir.Kaldi ki dislerinin beyazlatilmasi da mumkun. Guzel guluslu gunler dilegiyle... Dishekimi Serhad Güngör

10 Şubat 2011 17:46