sa
Soru Sahibi
8 Şubat 2013 22:12

pipi ucunda morarma

oğlum beş yaşında.yaklaşık yedi ay önce sünnet oldu.pipi ucunda morarma var.sünnet olmadan evvel mor değildi.şimdi mor.oğlum acıma yanma olmadığını söylüyor.ama ben endişeliyim.neden olabilir acaba?.aydınlatırsanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Orhan Ziylan
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Sayın Sapan, Böyle bir şikayeti muayene etmeden yanıtlamak mümkün değil. Yine de herhangi bir rahatsızlığa yol açmıyorsa penis başının doğal rengi olma olasılığı çok yüksek. Sünnet öncesinde dikkatinizi çekmemiş olabilir, glans penis yani penis başının rengi özellikle sünnet bölgesine yakın kısmında mora yakındır. Yine de görmeden herşeyin normal olduğunu söyleyemem.

9 Şubat 2013 16:37