ÖB
Soru Sahibi
10 Haziran 2014 10:42

diprospan iğne ve bel fıtığı

Hocam merhabalar, Sizi tv de izlemekten inanın çok mutluyuz. Sağlığın öneminin üstüne basarak vurgulamanız çok iyi oluyor. Hoca size sorum şu olacak, kardeşim 33 yaşında orta büyüklükte bir fıtık var dediler belinde. ağrı kesici falan verdiler. sonra kendisine diprospan iğne vermiş dr u ve fizik öncesinde belinden yapılması gerekiyor demiş. Bel fıtığı için bunun yapılması doğrumu, belinden mi yapılıyor, tek iğne olcak, sakncası nedir hocam. şimdiden çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Kortizon tedavisini veren hekim arkadaşım onu uygun görmüş. Ve sadece bir kez yapılmasında bende sakınca görmem. Fakat dikkat edilmesi gereken bir durum. Birkaç gün yüzsün yemeli.

10 Haziran 2014 10:56
ÖB
Soru Sahibi

Hocam çok teşekkür ederim. Sevgiler, saygılar,

11 Haziran 2014 17:29
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ok. Geçmiş olsun

11 Haziran 2014 18:20