AA
Soru Sahibi
7 Temmuz 2020 23:30

Zirkonyum kaplama hk.

Merhabalar Üst çene 8 dişime zirkonyum kaplama yapıldı. Dişlerim dün takıldı. Fakat takıldığından beri dişler oynuyormuş gibi hissediyorum ağrımıyor ama hava alıyor sanki. Acaba zamanla mı yerleşecek yoksa yanlış yapılan bir işlem mi vardır? Yardımınızı rica ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Esra Silahtar
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhabalar Yapılan tedavileriniz hakkında bilgim olmadığı için hekiminize danışmanızı tavsiye ederim. Eminim size yardımcı olacak en doğru açıklamayı yapacaktır Saygılar

20 Temmuz 2020 10:54