YB
Soru Sahibi
21 Eylül 2019 20:06

Zirkonyum kaplama hk.

Merhaba Hocam 1 hafta önce 4 ön dişimi zirkonyum kaplama ile yaptırdım önce ki dişerim küçüktü fakat yeni yapılan diler çok büyük oldu renk uyumu da yok dişleri tekrardan ücretsiz bir şekilde yaptırabilir miyim yapılan dilere itiraz etme hakkım var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Mehmet Mert Özcan
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Betül hanım, her kliniğin prosedürü farklı olabilir. Bu durumu tedavinizi yaptırdığınız hekimle görüşmeniz en sağlıklısı olur.

24 Eylül 2019 18:02