DB
Soru Sahibi
17 Nisan 2020 18:11

Zirkonyum diş full porselen dişe çevrilir mi

Benim yaşım 19 ön 5 disimde dolgular vardi devlette devamli gittiğim doktor zirkonyum yapabiliriz daha iyi olur falan deyince bende yaptırdım ama çok kötü oldu renk farkı birde bütün olarak yapmışlar dislerimin 3 veya 4 tanesine daha önceden kanal tedavi yapılmıştı şimdi merak ettigim daha estetik olması için full porselen kaplama yapılabilir mi dişlerime

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Senem Başbuğ Aydın
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Buse selamlar, henuz yaşin küçük olduğundan uzun ömürlü ve en doğru tedavi seçeneğini değerlendirmek gerekir. Eğer bana uğrayabilirsen (röntgeninnvarsa rontgenin ile) seninle beraber konuşuruz daha detayli bu konuyu. Protez uzmani Dr. Dt. Senem Başbuğ Aydın *** *** **

24 Temmuz 2021 12:54