YA
Soru Sahibi
26 Mart 2021 17:26

Zirkonyum , Diş Eti Sorunu

Merhaba Erhan Bey, 1,5 sene önce ön 6 dişime zirkonyum yapıldı ve o zamandan beri diş etlerim kanamalı, ödemli ve kırmızı. Fakat sadece kaplamanın olduğu 6 dişimin bulunduğu bölgeler kırmızı geriye kalan diş etlerim sağlıklı ve açık renkte. Kaplama çıkartıldığında diş etlerim kendi sağlıklı rengine dönüyor ve ödem geçiyor. Sizce sebebi diş yapımından kaynaklanan bir hata mıdır ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Erhan Yıldız
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Muayene etmeden bu konuda yorum yapmam uygun olmaz. Uygun oldugunuzda goruselim. Konusalim. Tesekkurler. Iyi gunler.

29 Mart 2021 20:25