AE
Soru Sahibi
19 Haziran 2020 09:51

Zirkon kaplama

Ben sağ orta kesici dişime çarpıklık sebebiyle zirkon kaplama yaptırdım. Ama çok pisman oldum. Bir de sol orta disim kendi disim olunca kokü daha yüksek ama kaplama disimin ki alçak. Bu görüntu acisindan beni rahatsiz ediyor. Doktoruma sorduğumda dis eti seviyeniz bu sekilde oldugu icin sadece dis eti ameliyati olursaniz duzelir dedi. Ama ben yine de size resim gondersem bir tik daha yuksek yapma sansiniz var mi? Şimdiden tesekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Asude Yılmaz
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhabalar.. Diş eti seviyeleriniz gülüş estetiğinizi doğrudan etkileyen bir durum olduğu için, sorun etmekte çok haklısınız.Yalnız; fotoğraf üzerinden değil de, olası çözümü konusunda neler yapılabileceği hakkında ancak ayrıntılı klinik muayeneyle net bir bilgilendirme yapabilirim.Geçmiş olsun dileklerimle, saygılar...

25 Haziran 2020 11:41