US
Soru Sahibi
2 Nisan 2021 22:34

Zehirlenme

Merhaba ben banyoyu temizlerken iki çamaşur suyunu karıştırdım birinin üzerinde klorlu çamaşır suyuyla karıştırmayın yazıyordu ve diğerine klor var sanırım. Farkedince hemen evi havalandırdım ve duruladım ama şu an boğazım hafif acıyor sanki soğuk su içmişim gibi ve gözlerim kurumuş gibi. Ciddi bir şey olur mu? Doktora gitmeli niyim ekndi kendine geçer mi bu? Tuz ruhuyla karıştırırsam zehirlenirim diye biliyordum ben ama korktum yine de lütfen cevaplayın korona yüzünden doktora gitmek tehlikeli şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Yoğunluktan sorunuzu yeni gördüm. O gün acile gitmeniz gerekirdi. Şu an iyi iseniz yapmanız gereken bir şey yok. Artık risk kalkmış durumda. Geçmiş olsun

4 Nisan 2021 12:25