29 Ekim 2015 09:32

yuksektansiyon

(#*** *** **) SORU yuksek tansiyon (#*** *** **) SORU tansiyonyuksekligi Hocam saygilar 56yasindayim sabah tansiyonu olctugumde tansiyonum sinirda13e8 8.5 cikiyor asmiyor14e9u daha evveldr nin verdigicoversly5mgyi alip almamakta kararsizim sizin degerli gorusunuzu almak isterim son tahlilde hdl43 ldl143trig138tkol 184hbac15.7 prediyabetim var tesekkurler ldlyi dusurmek icin hergun30dakika yuruyorum oneriniE tesekkurler Gizle *** *** **  /  Şeyhmus ir. Gizle *** *** **  /  Şeyhmus BAYRAKTAR

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dilek Erdem
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu soruyu kardiolog ya da nefroloğa sormalısınız; ben kanser doktoruyum geçmiş olsun..

29 Ekim 2015 11:49