IM
Soru Sahibi
3 Ekim 2021 16:23

Yuksek tansiyon

saygılar son günlerde tansiyonumu olctugumde9a 15 çıkıyor ilaca başlamadan evvel nasil bir tutum içinde olayım coversly10 .mg onerildi bana tavsiyeniz yokmu bu ilacı içersem önemli sakincasi varmi tesekkurler bu değerin üstüne cikmiyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, tansiyon yüksekliği olan hastalara ilaç tedavisinden önce hayat tarzı değişikliği öneriyoruz. Spor yapmak, az tuzlu diyet uygulamak, kilo vermek, sigaraya bırakmak, alkol tüketimi azaltmak gibi. Siz Coversyl 10 mg devam ediniz, bu önerilere uyunuz bir süre sonra tekrar tedavinizi gözden geçirmek gerekecek, geçmiş olsun sağlıklı günler dilerim

4 Ekim 2021 08:06