ID
Soru Sahibi
15 Ağustos 2021 09:49

Yeşil recete ilac yazdirmak

Merhaba iyi günler Elmelnur Güney hanim Recete yazdira bilirmiyiz size bizim hanim ilaclarini avrupa da unutmus . Bu ilac yeşil receteye bağli olduğu icin alamiyoruz ezane den. Aca siz yardimci olabilir misiniz ilac ismi tramadol dur burada contramal veya zaldiar olarak geciyor. Saygilarimla Kenan Bulduk

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Emelnur Güney
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Merhaba Yeşil reçete ilaçları hastanelerin algoloji servislerinde resmi olarak yazdırabilirsiniz… Şifalar diliyorum…

16 Ağustos 2021 11:40
ID
Soru Sahibi

Siz yardimci olamazsiniz hanim efendi Aradim her yer geç randevu veriyor? Saygilarimla

16 Ağustos 2021 13:34
Uzm. Dr. Emelnur Güney
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Yeşil reçeteli ilaç olduğu için muayenehanede yazamıyorum İyi günler

16 Ağustos 2021 19:07