ky
Soru Sahibi
16 Temmuz 2017 10:14

yenilenen konjonktivit

hocam 3 aydir konjonktivit denen bu illetle bogusuyorum :( doktora gidiyorum 15 -20 gunluk tedavi uygulaniyor duzeliyor ilaci birakinca tekrarliyor 5 kez farkli doktora giderek tedavi gordum bu sure icinde gozlugumu degistirdikten sonra yasadim ilk konjonktiviti acaba gozlukle alakasi olabilirmi? artik gozlukteki maddeye alerjimmi var diye dusunmeye basladim, yada sizin tekrarlamasina iliskin yorumunuz nedir hocam yardimci ve yonlerdirici olursaniz cok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Volkan Dayanır
Göz Hastalıkları

Sürekli yaşadığınız durumun gözlük ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Tekrarlayan konjonktivit geçiriyorsanız altta yatan başka bir neden olabilir. Bunu anlamak için de muayene etmek gerekir.

25 Temmuz 2017 15:26