ÖA
Soru Sahibi
24 Ağustos 2020 22:35

Yavru kediyi nasıl besleyebilirim

İyi günler. Sokakta bulduğum yavru kediyi nasıl besleyebilirim. Bir de gözü enfeksiyon kapmış ve sürekli sulanıyor nasıl geçirebilirim. Bilgi verir misiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)

Süt tozu yaş mama yada yiyebilir ise kuru mama en sağlıklısı göz enfeksiyonu için evde yapabileceğiniz pek bir sey yok veteriner hekim ne uygun görürse ona göre tedavi uygulamalısınız vakit kaybetmeden gözü için baktırmanızda fayda var

24 Ağustos 2020 22:48