ÇE
Soru Sahibi
20 Eylül 2011 18:57

yaşım 18 boyum 1.49 kilom 44 boy uzatma hakkında bilgi almak istiyorum.ban

yaşım 18 boyum 1.49 kilom 44 boy uzatma hakkında bilgi almak istiyorum.bana yardımcı olabilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim...

1 cevap
Cevaplar (1)

Eda, Merhaba, öncelikle boy kısalığı ile ilgili olarak araştırılman için bulunduğun şehirdeki hastanenin Endokrinoloji servisine müracaat etmen gerekiyor. Boy kısalığının nedenlerinin araştırılması için. Sağlıklı günler dilerim.

20 Eylül 2011 20:07