mo
Soru Sahibi
28 Eylül 2018 20:36

Yardımınızı istiyorum

Merhabalar doktor hanim benim dişlerimde problem var ön dış aram hafif çürük.inanilmaz diş korkum var.birde ücret lendirmeniz ne şekilde.ilk görünmeye gelindiğinde ücret verildiğini.benim dış korkumu yenmem gerek bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. S. Aslı Aydın
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhabalar Özlem Hanım, muayene ücretsiz dilerseniz gelin ön görüşmemizi yapalım, değerlendirelim ona göre bilgilendirelim sizi

3 Ekim 2018 14:34