Nm
Soru Sahibi
6 Mart 2021 01:50

Yardımcı olurmusunuz lütfen hocam

Hocam lütfen sorum için kusura bakmayın ben 20 yaşındayım 2 sene ilaç kullandım ilaçlar bana çok kilo aldırdı ve vajina üstünde yağlanma oldu kabarık görüntülü hoşuma gitmiyor ilaçlarım kesildi artik diyet yapsam erir mı herhangi bir spor gereklimi hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Ne yazık ki sorunuz benim branşımla işgili değil. Belki bir kadın doğumcu daha net cevap verir Ama doğru zayıfladığınızda vücudunuzun her yerinden yağ azalması olur Sevgiler

26 Nisan 2021 09:31