GI
Soru Sahibi
11 Kasım 2019 09:43

Yardım edermisiniz

Hocam iyi gunler pataloji sonucuma gore doktorum pet cekimi istedi PET SONUCUM SOYLEDIR __nazofarenkste sol rosenmüller fossada muhtemelen maling natürlü hipermetabolik lezyon. Histopatolojik verifikasyonu önerilir. ___Bilateral servikal alanda hemen hemen tüm lanfatik istasyonlarda konglomera tarzda metastatik hipermetabolik lenf nodları. ___Sol akciger alt lob superior segmentte milimetrik boyutlu nonmetabolik nodüler lezyon (metastaz?) Takibi onerilir. CEVAPLARSANIZ COK MEMNUN OLURUM IYI CALISMALA

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Melek Gamze Aksu
Radyasyon Onkolojisi

Merhaba, çok geçmiş olsun.. Size en yakın bir Onkoloji merkezine başvurmanızı öneririm..

11 Kasım 2019 10:12