EZ
Soru Sahibi
24 Aralık 2018 22:23

Yara izine estetik yapılır mı?

Hocam merhaba. Bir konuda danışmak istiyorum size. Benim kıl kökü iltihabı rahatsızlığım var ve bacak arası ve kalçada yaralarim mevcut. Şu an tedavi görüyorum yalnız bu yaraların rahatsız edici şekilde,yanik izine benzer koyu renk izleri kaldı. Bu yara izlerine estetik uygulanabilir mi? Buna göre tedavi sürem bitince oraya gelmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mustafa Dinç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu lezyonları görmeden verilecek her türlü yanıt, sizi yanıltmak olur. Uygun olduğunuzda kontrol olmanızı öneririm.

24 Aralık 2018 22:48