Dd
Soru Sahibi
1 Mayıs 2015 13:31

Yanlış igne

Hocam iyi gunler bulundugum ilde iyi bir doktoe yok bu ara izmire gelmeyi düşünüyorum gelmişken muayne olmak istiyorum ben 1 yil önce yanlış igne sonrasi düşük ayak oluştu hiç ayagim kalkmiyor yukari tendon ameliyatini duydum bu ameliyat bana Olmaz mi hocam burdaki bir doktora gittim bana dedi bu ameliyatin senle alakası yok bende doktorun bilmedigini düşünüyorum sol yana kipirdama yok sag yana içe dönük birazcıkta olsa dönme var bu ameliyat bana olurmu olmaz mı hocam olsada ayagim eski haline gelirmi soruma cevap verirseniz sevinirim hocam iyi gunler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Erduran
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Derya Hanım, Görmem lazım. Salı günleri Dokuz Eylül Üniversitesinde görebilirim. Saygılar

6 Temmuz 2015 10:59