PS
Soru Sahibi
29 Ekim 2010 05:13

Yaklaşık 1.5 yıldır iki kulağımda akıntı,kulak içi ve kepçeleri dahil aşırı

Yaklaşık 1.5 yıldır iki kulağımda akıntı,kulak içi ve kepçeleri dahil aşırı kaşıntı şikayetiyle çeşitli doktorlara muyane oldm.Çeşitli antibiyotik,antibakteriyel ve antifungal damlalar vermelerine rağmen bir işe yaramadı.En sonunda geçen ay bir doktor kulak kültürü yaptrdı Piperacillin/tazobaktam,Amikacin,Imipenem,Meropenem ve Pıperacıllıne duyarlı olduğumu.Ve yatarak tedavi uygulanarak Meropenem verildi.Fakat aşırı kaşıntım hala geçmedi,bunun için Elocon losyon verildi bunu tam nasıl kullanıcam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Bülent Koç
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

elecon losyonu günde 3 defa he iki kulağınıza ikişer damla damlatmanız yeterli.. iyi bayramlar

17 Kasım 2010 17:47