BS
Soru Sahibi
29 Ağustos 2016 12:41

Vucutta sebebsiz morarmalar

Merhaba 24 yasindayim ve 7 aydır vucudumun farkli yerlerinde sürekli morluklar olusmaya basladi önce biryerlere vurdugumu sandim ama oyle olmadigimi farkettim genelde bacaklarimda ve kollarimda olusuyor bunun disinda mide bulantisi bas dönmesi sürekli halsizlik ve sırt kemigimde agri hissediyorum sizce neden kaynakli olabilir dahiliye bolumune gittim kan testi istediler normal cikti birsey yok dediler.tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Başçı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Bir iç hastalıkları uzmanına veya hematoloji uzmanına başvurmanız gerekir. İyi günler

29 Ağustos 2016 14:04