YA
Soru Sahibi
18 Mayıs 2020 14:01

Visual Snow

Merhaba Doktor Bey, Yaşım 17 Birbirleri ile Alakalı mı bilmiyorum ama bende kulak çınlaması ve göz kusuru var. 1 hafta önce eye floaters belirtisi sebebiyle doktor gittim göz dibi muaynesi yaptı ve birşey yok gözünde dedi. Ama bu günlerde telefonda ve benzeri ışıklı ortamlarda bakıp duvara baktıktan sonra paragraf gibi alt alta 5 6 tane arası boşluklu çizgiler görüyorum aynı uzunlukla yan yatık bu belli bir süre sonra yok oluyor. Bu durum nedir internette Visual Snow yazıyor ama yazanalar kadar rahatsızlık yok bende sadece eye floaters ve o duvara bakınca çizgiler oluyor. Bu durum geçici midir acaba ? ( Hafif Odaklanınca Fakredilince Karıncalanma Gibi Birşeyler Oluyor Duvara Bakınca) Migreni göz olmadığı için seçtim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fehim Arman
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Migrende de bu tür göz belirtileri olur, bazen baş ağrısı olmayabilir.

3 Haziran 2020 00:13