HT
Soru Sahibi
10 Şubat 2019 14:10

Vajinusmus

Eşimle 5aylık evliyiz fakat hala ilişkiye giremedik vajinusmus olduğumu düşünüyorum ne yapmalıyız lütfen yardımcı olun.

1 cevap
Cevaplar (1)

Oncelikle şunu bilin ki bunu yasayan tek ve ilk cift siz degilsiniz. Vaginismus bir cok evli çiftimizin başına gelebilecek ve çözümü olan bir durumdur. Iyi bir cinsel terapu almak bunun çözüm yollarindan biri olabilir. Bana telefonla ulaşın ben siza yardimci olmaya çalışayım.

14 Şubat 2019 08:14

Oncelikle şunu bilin ki bunu yasayan tek ve ilk cift siz degilsiniz. Vaginismus bir cok evli çiftimizin başına gelebilecek ve çözümü olan bir durumdur. Iyi bir cinsel terapu almak bunun çözüm yollarindan biri olabilir. Bana telefonla ulaşın ben siza yardimci olmaya çalışayım.

14 Şubat 2019 08:14