BY
Soru Sahibi
20 Nisan 2019 00:39

Vajinismus

Hocam merhabalar vajinismus problemin var. Ne yapacağımı nereye gideceğimi bilmiyorm ki bakire değilim ama ilişki olmuyor sizce ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, vajinismus çözümü olan bir cinsel sorundur, fiziksel bir sorun yoksa tedavi süreci de basittir ve uzun değildir, ancak profesyonel destek alınmadan aşılması zordur. Randevu için *** *** ** 30 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.

21 Nisan 2019 10:41