EM
Soru Sahibi
25 Haziran 2019 12:12

Depresyon tedavisi

Deniz hanım merhba.nisanlimla ilgili danışmak istiyorum size geçmişte ailesiyle ilgili yaşadığı problemler ve önceki evliliği sırasında doğum esnasında vefat eden çocuğunun acısı etkisinden çıkamıyor buna bağlı olarak sürekli intihar edicem vs duyguları içerisinde..uykusuzluk ve agresiflik içine kapanık yardımcı olabilirseniz çok seviniriz..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Anlattığınız durumlar travma ve yaş döneminden tam çıkamamış olmayı gösteriyor. Lütfen profesyonel psikolojik destek için iletişime geçiniz. Görüşmek üzere...

26 Haziran 2019 12:02