ÇG
Soru Sahibi
3 Eylül 2021 21:09

Vajinal yapışıklık

Hocam merhaba kızım 2.5 yaşında vajinal yapısıklıgı var doğumdan ıtıbarebçn ben tespit ettim ve 5. Kez oldu açtırıyoruz ve yıne kapandı nolur çare olun ne yapmalıyız size randevu almayı düşünüyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Abdurrahman Önen
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Merhaba nasılsınız. Maalesef doğru yaklaşımlar ve tedaviler olmazsa tekrarlıyor ve daha kötü yapışık şekilde geri dönüyor. Dilerseniz asistanımdan randevu alabilirsiniz. *** *** ** 77. Elimizden geleni yaparız. Çok geçmiş olsun.

5 Eylül 2021 12:37