ÖE
Soru Sahibi
13 Haziran 2021 19:44

Vajina yırtılması

Merhaba, ben dün ilk defa erkek arkadaşımla ilişkiye girdim fakat çok fazla kanamam oldu regl oldum sandım ama daha 1 hafta vardı olmama. Şimdi o bölgeye peçeteyle bastırınca kan var ama regl gibi değil vajina duvarı yırtılmış olabilir mi eğer böyleyse doktora gitmeden de düzelir mi. Şu an oturup kalkınca orada bi batma hissediyorum idrqr değince acıyor bilgi verir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Semra Çapar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ufak bir yırtık olmuş olabilir. Eğer iyileşmeyecek kadar büyük bir yırtık olsaydı aktif kanama devam ederdi. Açıma devam ederse bir doktora gözükebilirsiniz.

13 Haziran 2021 23:15