KS
Soru Sahibi
16 Haziran 2011 21:45

üzgünüm hemde çok.eşcinsel değilim ama 3 gün önce başıma ilginç bir olay ge

üzgünüm hemde çok.eşcinsel değilim ama 3 gün önce başıma ilginç bir olay geldi. hamama gittim.50-55 taşlarında bir tellaktan masaj istedim.sonra ne olduysa oldu.adamın penisini elimle kaldırdım.mastürbasyon yaptırdım ama uzun süre değil.yani boşalmadı. ardından kendi penisimle adamın penisini aynı elimle yani ikisi bir arada mastürbasyon yaptırdım. adam boşalmadı zaten boşalmak istemedi ama ben boşaldım. o günden beri dünya bana zindan oldu.ya adam aidsliyse ben hem adamın pensini elimle mastürbasyon yaptırdım hem kendi penisimle aynı elimle,ikimize birden mastürbasyon yaptırdım hemde kendim boşaldım. bu olay esnasında masör boşalmadı herhangi bir anal veya oral ilişki yaşamadık. ancak adam parmağını makatıma soktu. eve gelince makatım kanadı.sonra geçti. adam boşalmadı ama zevk suyu geldimi bilemiyorum.sizce ben aids kapmış olabilirmiyim. penisler sürtüştüğünde hiv penisten penise geçeblirmi.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. H. Atilla Tüysüz
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

merhaba,bu şekilde bulaş olmaz.iyi günler.

18 Haziran 2011 20:17