MM
Soru Sahibi
29 Temmuz 2011 10:29

Hocam Merhabalar Yaklaşık bir hafta once bir ilişkiye girdim ilişki sirasin

Hocam Merhabalar Yaklaşık bir hafta once bir ilişkiye girdim ilişki sirasinda kondom patladi hemen farkedip yenisini taktim.. yanliz ilişkiden 5 gün sonra bogazda agri ve öksuruk başladı doktora gittim durumu anlattım bu kadar kisa sürede belirti olmayacaginin söyledi sadece boğaz iltihaplanması oldugunu söyledi ama emin değilim içimde bir korku var. Bu kadar kısa sürede belirti gösterirmi ve başka ne gibi belirtiler vermesi halinde tekrardan doktora görünmeliyim teşekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. H. Atilla Tüysüz
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Merhaba,bu kısa sürede belirti olmaz.Siz belli aralıklarla kan tahlili yaptırarak daha etkin şekilde takip olursunuz.İyi günler

29 Temmuz 2011 12:37