AB
Soru Sahibi
7 Eylül 2017 03:22

Uykuya Dalarken Mide ve Ayaklarımda Kasılma ve Sıkıntı Oluyor

Tam uykuya dalacakken mide- karın bölgem ve ayaklarımda aynı anda bir sıkıntılanma ve kasılma oluyor. Uzun süre geçmiyor. Uykusuz kalıyorum, belirtiler yeni başladı ve sadece yatınca oluyor. Bel fıtığım var, yakın zamanda tutuldum, ilaç kullandım, hemen sonraki süreçte bu sorun başladı. Ne yapabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Varol Aydın
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Geçmiş olsun, Bir nörolog yada psikiyatr ile görüşmenizi öneririm.

10 Eylül 2017 08:49