yd
Soru Sahibi
8 Aralık 2020 02:15

uyku problemi anksiyete

merhabalar 2-3 ay once sabahlari venegis 75mg geceleri tolvon 10mg kullanmaya basladim baslarda uyutuyordu fakar suan uyutmuyor ve asiri derecede istahim acildi tekrardan doktora gitmek istiyorum ama coronadan korktugum icin gidemiyorum hastanelere ilacimi zamaninda icmeme ragmen hala uyanigim hafif uykumu getiriyor ama ilk baslardaki gibi uyutmuyor ne yapmayalim dozu yukseltmek gerekirmi

1 cevap
Cevaplar (1)

Tedaviniz ile alakalı bu kadar önemli bir kararı hastaneye gitmeden almanız doğru olmaz. Tedaviniz iyi ayarlanmış ve özenle düzenlenmiş görünüyor. Değişikliğin de yine aynı özen ile yapılması gerekir.

8 Aralık 2020 09:46