ÇA
Soru Sahibi
13 Ekim 2017 21:46

Üst Bacakta agrı

Benim sağ ve sol bacagımda üst tarafında agrılar oluyor genelde tek noktada değil sürekli başka yerlere geciyo bi gün sağ bi gün sol bacağım agrı oluyor otururken agrıyor yürüyünce agrı olmuyor ortopedi uzmanına gittim röntgen çekildi bişey çıkmadı doktorun muanesindede bişey yok dedi bu agrıların sebebi ne olabilir ne yapabilirm

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Arsen Arsenishvili
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

merhaba Ayşebur hanım. Öncelikle geşmiş olsun. Belinizde herhangibir şikayetiniz var mı? her iki bacağa yansıan ağrılar belinizden kaynaklanıyor olabilir. saygılarımla

20 Ekim 2017 16:07
ÇA
Soru Sahibi

Belimde hiç bir agrı yok ama idrar yolu enfeksiyonu da bacak agrısı yapabilir mi ?

26 Ekim 2017 10:25
Uzm. Dr. Arsen Arsenishvili
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

İyi akşamlar Ayşenur hanım. İdrar yolu enfeksyonu bacak ağrısı yapmaz, ancak idrar yolu enfeksyonu hakkinda uroloji uzmana danışmanızı öneriyorum saygılarımla

4 Kasım 2017 20:16
Uzm. Dr. Arsen Arsenishvili
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

İyi akşamlar Ayşenur hanım. İdrar yolu enfeksyonu bacak ağrısı yapmaz, ancak idrar yolu enfeksyonu hakkinda uroloji uzmana danışmanızı öneriyorum saygılarımla

4 Kasım 2017 20:16