kh
Soru Sahibi
2 Aralık 2020 12:36

ürtiker rahatsızlığı

babamın yıllardır geçmeyen ürtiker rahatsızlığı var ara ara nüksedip her zman olmuyor ama oldu mu çok çekiyo alerji testleri de yapıldı birşey çıkmadı hiç ilaç kullanamıyo kabartı çıkıcak diye verilen alerji ilaçları da geçirmiyo yatıştırıyo sadece serum bile takılıyo duramıyo kaşıntısından sizce tedavi yöntemi varmıdır size danışmak istedik.

1 cevap
Cevaplar (1)

Homeopatik tedavi ile allerjik hastalıklarda cozum uretmek mumkun ancak homeopati kisiye özel bir tedavi seçeneği sunduğundan hastanin öyküsü, beslenme şekli ve içeriği, ek hastalıkları ve muayene bulgularinin bir hekim tarafindan incelenip en uygun tedavi seçeneğinin veya homeopatik remedinin belirlenmesi gerekmektedir.

2 Aralık 2020 12:55