HC
Soru Sahibi
11 Kasım 2021 22:09

Unutkanlik

Hocam uzun zamandır unutkanlik yaşıyorum bunun yüzünden işten ayrıldım başka bir işe girdim öncelikle isimleri unutuyorum 3 yıllık olsun 3 aylık olsun yeni tanistidim insanların yüzünü hatırlayamıyorum eski arkadaşlarımıza hatirlamada zorluk çekiyorum konuşurken bazen geç cevap veriyorum ve bunun farkına arkadaşlarım sayesinde anladım.bazen yoları karistiriyorum.bi tanesi iş çıkışı elimdeki giysi poşetini lavaboyo girerken kapının yanına koydum ve kendime sakın unutma diye içimden geçirdim sonrası servise binince poşeti ne yaptım ben diye düşünürken hatırladım .ve birçok böyle şeyler dikkat eksikliği diye düşündüm dikkat ettim böyle şeylere ama yine aynı doktara gittim anlattım mr cekti ve sonuç normal çıktı doktor birşey yok dedi gönderdi. Ama var ne olabilir bu durumu hatırladığım kadarı 10 senedir yaşıyorum daha öncesi böyle şeyler yaşadım mı hatırlamıyorum psikolojikmi yoksa yapimdami var normalmi Not(Uzun ve karmaşık bi yazı oldu kusura bakmayın) .

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun Celal Bey, anlattığınız şikayetleriniz günlük hayatınızı uzun süredir belirgin bir şekilde etkiliyor. Görüşmede hem sizden alınacak derinlemesine öykü hem de uygulanacak testler ile sorununuzun nedeni hakkında bilgi edinip neler yapabileceğimizi planlayabiliriz. Geçmiş olsun.

12 Kasım 2021 10:20