BM
Soru Sahibi
21 Mayıs 2021 07:55

Unutkanlik

Unutkanlıksorusu Unutkanlık sorusu saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu ilac disi troıt normal anksıyete için buspon alıyorum zararı olurmuş beyne 60 yaş üstü antidepresanların düşük alınması lazimmis doğrumu zararı ne olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)

Ne desem bilemedim. Bir yerlerden alınan bilgileri başka yerlere sorarak test etme yoluyla iyileşme pek mümkün değil. Bunu yerine bir doktora güvenip, endişeleri onunla paylaşmak en doğru yöntem. Kolaylıklar diliyorum.

29 Mayıs 2021 08:43