EN
Soru Sahibi
25 Ekim 2017 20:52

Unutkanlık

Merhaba.oğlum 6 yasinda ve 1.sinifa gidiyor ders calisirken 2dk once kurdugu kelimeyi tekrar sordugumda yanit veremiyor.cok sık yasiyoruz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Okuma yazma öğrenme süreçlerinde bu gibi sorunlarla karşılaşıyoruz. Ancak sorun ısrarla devam ediyorsa dikkat ve algı gelişiminin değerlendirilmesi için bir çocuk psikiyatristine başvurabilirsiniz. Sorunun kaynağı veya varlığı tespit edildikten sonra destekleyici yaklaşımlar size yardımcı olacaktır. İyi günler dilerim.

27 Aralık 2017 10:29